Březen

Předpověď počasí pro Vídeňské Nové Město

Vídeňské Nové město v podvečer

Vídeňské Nové Město je jedním ze čtyř statutárním měst v spolkové zemi Dolní Rakousy. Ačkoliv by se mohlo zdát, že Nové Město je součástí Vídně, tak tomu tak není. Naopak leží o víc než 50 kilometrů na jih. Jedná se o poměrně velké město s 40 tisíci obyvateli. Město založil vévoda Leopold V. Babenberský roku 1194, jako pevnost Neustadt (Nova Civitas), která měla chránit střední Evropu před nájezdy Maďarů. Postupem doby se stalo také opěrným vojenským bodem habsburské monarchie proti vpádu Turků.

Vídeňské Nové Město je výbornou volbou třeba i jenom na krátký výlet. Zdejší krásné náměstí možnosti většího města stojí za to. Jediné co ještě budete potřebovat je předpověď počasí a s tím vám pomůžete tato stránka. Jedná se o předpověď skutečně přímo pro Vídeňské Nové Město.

Na vysvětlenou pro ty z vás, kteří neovládají moc dobře angličtinu, tak následující tabulka obsahuje předpověď počasí na pět dní dopředu (monday = pondělí, friday = pátek). U každého dnu je ikonka a textový popis jaké se očekává počasí a pod ním maximální a minimální teploty přes den.